Názory expertů

 

Dobrý den, potřebuji zabezpečit mříží balkon v paneláku v 1. patře, kam si chci dávat kolo. Která mříž by byla nejvhodnější?

Doporučujeme pevnou mříž případně nůžkovou.

 


Potřebuji na prodejnu v nákupním centru rolovací mříž s co největší provzušnosti, kvůli hasičům, který typ mříže mi doporučíte a kolik je provzdušnost.

Mříž která tyto požadavky splňuje je Valencie P120.

 


Mají rolovací mříže bezpečnostní atest?

Bohužel nemají.

 


Lze rolovací mříž napojit na EPS (elektronický požární systém) ?

Ano běžně je možné roletovou mříž napojit na EPS pře příslušnou řídící jednotku, v případě požáru ta pak mříž otevře pro bezpečný průchod lidí. Také je možné mříž zálohovat pomocí baterie UPS v případě výpadku elektrické energie.

 


Jakou povrchovou úpravu mají nůžkové mříže a která je podle vás nejlepší?

Nůžkové mříže se vyrábí buď v práškové barvě dle stupnice RAL nebo v žárovém zinkování. Dle našeho názoru je trvalejší žárový zinek.

 


Jakou povrchovou úpravu mají rolovací mříže ?

Ocelové rolovací mříže jsou v základním provedení pozinkované. Za příplatek je možné bez záruky lakovat. Maximalní šíře pro lakování je 9m. Bez záruky proto že při nabalování se přirozeně barva opotřebovává, což je běžné opotřebení.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Potřebuji mříž na prodejnu – jaké jsou maximální rozměry?

Rolovací mříže se vyrábí do šíře cca 11m většinou je limitující doprava a přístup na místo montáže. Pokud je třeba větší mříže pak je možné použít napojovací skládanou mříž až do šíře 30m. Tato mříž se skládá ze segmentů cca 3m. A doprava a manipulace je snadná.

 


 

Dnes

  • Neděle 25. března 2018
  • Svátek má Marián
  • Zítra má svátek Emanuel
  • Je lichý týden

Předpověď počasí

Praha
Březen 25, 2018, 4:56 am
Jasno
-1°C
Rychlost větru: 3 m/s V
Předpověď Březen 25, 2018
Den
Převážně slunečno
10°C
Předpověď Březen 26, 2018
Den
Zataženo
8°C
Předpověď Březen 27, 2018
Den
Přeháňky
8°C
 

Rubriky

Nejnovější komentáře

    Archiv