Rolovací mříže pro velké otvory až 11m

Pokud potřebujete zajistit mříží otvor větší šířky až 11 m a z nějakého důvodu nelze nebo nechcete použít řešení z více menších mříží. Máme pro Vás řešení. 

Můžete použít rolovací mříž s bočním motorem s řetězovým převodem. Také hřídel je mohutná s průměrem přes 300 mm, aby unesla váhu obrovského pancíře. Při objednání takové mříže je třeba si uvědomit, že mříž má hmotnost cca 2.000 kg. Proto je třeba zjistit jakou nosnost má podlaha a zda je možné takovou mříž použít, případně vyřešit s projektantem vynesení a roznesení hmotnosti. Vzhledem k hmotnosti a rozměrům  je také třeba připravit vykládku z kamionu, tedy parkování kamionu při vykládce, vykládací techniku a transport na konkrétní místo instalace. Někdy se stane že nelze tak dlouhou hřídel a mříž dopravit na místo určení vzhledem k půdorysu stavby a úzkým a zakřiveným chodbám. Pokud máte vše toto vyřešeno, může se přikročit k montáži rolovací mříže. Je pochopitelné že montáž je náročná a probíhá 1-2 dny.

Výsledek ale stojí za to, krásně široké průchody do supermarketů a kaváren.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Dnes

  • Pondělí 23. července 2018
  • Svátek má Libor
  • Zítra má svátek Kristýna
  • Je lichý týden

Předpověď počasí

Praha
Červenec 23, 2018, 5:00 pm
Částečně oblačno
26°C
Rychlost větru: 6 m/s SSV
Předpověď Červenec 23, 2018
Den
Částečně slunečno s bouřkami
28°C
Předpověď Červenec 24, 2018
Den
Částečně slunečno
29°C
Předpověď Červenec 25, 2018
Den
Částečně slunečno s bouřkami
29°C
 

Rubriky

Nejnovější komentáře

    Archiv