Rolovací mříže pro velké otvory až 11m

Pokud potřebujete zajistit mříží otvor větší šířky až 11 m a z nějakého důvodu nelze nebo nechcete použít řešení z více menších mříží. Máme pro Vás řešení. 

Můžete použít rolovací mříž s bočním motorem s řetězovým převodem. Také hřídel je mohutná s průměrem přes 300 mm, aby unesla váhu obrovského pancíře. Při objednání takové mříže je třeba si uvědomit, že mříž má hmotnost cca 2.000 kg. Proto je třeba zjistit jakou nosnost má podlaha a zda je možné takovou mříž použít, případně vyřešit s projektantem vynesení a roznesení hmotnosti. Vzhledem k hmotnosti a rozměrům  je také třeba připravit vykládku z kamionu, tedy parkování kamionu při vykládce, vykládací techniku a transport na konkrétní místo instalace. Někdy se stane že nelze tak dlouhou hřídel a mříž dopravit na místo určení vzhledem k půdorysu stavby a úzkým a zakřiveným chodbám. Pokud máte vše toto vyřešeno, může se přikročit k montáži rolovací mříže. Je pochopitelné že montáž je náročná a probíhá 1-2 dny.

Výsledek ale stojí za to, krásně široké průchody do supermarketů a kaváren.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Dnes

  • Pátek 18. ledna 2019
  • Svátek má Vladislav
  • Zítra má svátek Doubravka
  • Je lichý týden

Předpověď počasí

Praha
Leden 18, 2019, 1:38 pm
Částečně slunečno
1°C
Rychlost větru: 4 m/s SZ
Předpověď Leden 18, 2019
Den
Déšť se sněhem
1°C
Předpověď Leden 19, 2019
Den
Částečně oblačno
1°C
Předpověď Leden 20, 2019
Den
Částečně oblačno
0°C
 

Rubriky

Nejnovější komentáře

    Archiv