Zabezpečte svůj majetek – pomocí mříží

Ochrana majetku je dnes velmi důležitá. A to z toho důvodu, že díky ní v podstatě nedáme šanci zlodějům v tom, aby nám ho odcizili. Pokud se podíváme na současné možnosti, rozhodně jsou tou dominující kvalitní mříže. Ty dnes můžeme využívat nejenom v soukromém segmentu, u našich domovů, ale lze je používat třeba i v tom podnikatelském. Například u obchodů. Jejich pozitiv je více než dost. Dokážou nejenom zamezit samotnému vniknutí zloděje, ale mohou mít také velmi dobrý psychologický efekt. Ten je spojený s tím, že samotného zloděje třeba i odradíme. A jaké jsou typy a možnosti konkrétních mříží?

 

Základem jsou mříže pevné

Jedná se o variantu, kterou můžeme nejčastěji užívat u našich domovů, ale stejně tak pomocí nich zabezpečíme třeba kancelářské nebo jiné prostory, kde jsou okna, nebo klasické dveře. Pokud využijeme pevné mříže, můžeme je využít k zabezpečení například běžných nebo sklepních oken, technických místností, nebo dalších rizikových míst, kde může hrozit vniknutí zloděje. Takové řešení je na konkrétním místě realizováno na pevno, bez možnosti jakéhokoliv otevření. I to je však možné v případě potřeby realizovat. A to na míru jakémukoliv prostoru, který je třeba zabezpečit.

 

 

Kdy a kde využít mříže nůžkové?

Podívejme se také na druhou možnost, kterou jsou nůžkové mříže. I ty mají hned několik pozitiv. Kromě toho, že jimi lze zabezpečit třeba různé obchody či pasáže mohou být v případě potřeby také využitelné u našich soukromých nebo kancelářských objektů. Jejich největší předností je samozřejmě možnost jejich jednoduchého shrnutí, díky čemuž v otevřeném provedení nezabírají téměř žádné místo. Následně jsou jednoduchým pohybem opět vytaženy a díky mnoha možnostem zamykání dokonale zabezpečí požadované místo. I zde je jistota kvality, jak s ohledem na materiál, tak jeho zpracování. Z hlediska zabezpečení taktéž velmi kvalitní volba.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Dnes

  • Pátek 18. ledna 2019
  • Svátek má Vladislav
  • Zítra má svátek Doubravka
  • Je lichý týden

Předpověď počasí

Praha
Leden 18, 2019, 12:29 pm
Převážně oblačno
1°C
Rychlost větru: 3 m/s SZ
Předpověď Leden 18, 2019
Den
Déšť se sněhem
1°C
Předpověď Leden 19, 2019
Den
Částečně oblačno
1°C
Předpověď Leden 20, 2019
Den
Částečně oblačno
0°C
 

Rubriky

Nejnovější komentáře

    Archiv