Motory a ovládání pro rolovací mříže

Pro rolovací mříže se nejčastěji používají motory centrální. Tyto motory se používají na četnost otevření přibližně 10x denně a pro mříže šíře max 8,5m. Tyto motory jsou osazeny na hřídel, která se neotáčí. Mříž je zapojena na vyvažovací pružiny a na pružinových boxech a zárovň uprostřed je připevněna na oběžnou korunu motoru, která se rotačně pohybuje a navíjí tak roletovou mříž.

Pokud je požadována četnost otvírání vyšší a nebo je šíře větší než 8,5m je třeba použít motory boční. Tento motor má v sobě integrovanou bezpečnostní brzdu, takže na druhé konzoli stačí ložisko. Pokud je mříž opravdu velká, pak se muží použít motor s s řetězovým převodem a pak se musí hřídel zajistit silnou pádovou brzdou.

Nezapomentě na pravidelnou kontrolu * servisní prohlídku * zařízení. Předejdete poruchám a prodloužíte životnost zařízení. Prohlídky rolovacích mříží jsou také potřeba k zajištění bezpečnosti osob. Prohlídky je oprávněn provádět pouze výrobce a autorizované proškolené osoby a společnosti.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rubriky

Nejnovější komentáře

    Archivy