Bezpečnostní rolovací mříže

Ochrana majetku je dnes velmi důležitá. A to z toho důvodu, že díky ní v podstatě nedáme šanci zlodějům v tom, aby nám ho odcizili. Pokud se podíváme na současné možnosti, rozhodně jsou tou dominující kvalitní mříže. Ty dnes můžeme využívat nejenom v soukromém segmentu, u našich domovů, ale lze je používat třeba i v tom podnikatelském. Například u obchodů. Jejich pozitiv je více než dost. Dokážou nejenom zamezit samotnému vniknutí zloděje, ale mohou mít také velmi dobrý psychologický efekt. Ten je spojený s tím, že samotného zloděje třeba i odradíme. A jaké jsou typy a možnosti konkrétních rolovacích mříží? Mříže mohou bát buď plné nebo s okénky 100x50mm . Bezpečnostní rolovací mříže naleznete na www.univers.cz. Jsou vyráběny v certikaci bezpečnostních třídách RC2 a nebo RC3.

Jedná se o variantu, kterou můžeme nejčastěji užívat pro banky a pojišťovny ale i u našich domovů, ale stejně tak pomocí nich zabezpečíme třeba i kancelářské nebo jiné prostory, Takové řešení je finančně ale náročnější oproti standardním rolovacím mřížím.

 

 

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rubriky

Nejnovější komentáře

    Archivy