Rolovací mříže pro široké otvory až 15 m

Pokud potřebujete zajistit mříží otvor větší šířky až 15 m a z nějakého důvodu a nechcete použít řešení z více menších mříží. Máme pro Vás řešení. 

Můžete použít rolovací mříž s bočním motorem s řetězovým převodem. Také hřídel je mohutná s průměrem přes 300 mm, aby unesla váhu obrovského pancíře. Při objednání takové mříže je třeba si uvědomit, že mříž má hmotnost cca 2.000 kg. Proto je třeba zjistit jakou nosnost má podlaha a zda je možné takovou mříž použít, případně vyřešit s projektantem vynesení a roznesení hmotnosti. Vzhledem k hmotnosti a rozměrům  je také třeba připravit vykládku z kamionu, tedy parkování kamionu při vykládce, vykládací techniku a transport na konkrétní místo instalace. Někdy se stane že nelze tak dlouhou hřídel a mříž dopravit na místo určení vzhledem k půdorysu stavby a úzkým a zakřiveným chodbám. Pokud máte vše toto vyřešeno, může se přikročit k montáži rolovací mříže. Je pochopitelné že montáž je náročná a probíhá 1-2 dny.

Výsledek ale stojí za to, krásně široké průchody do supermarketů a kaváren.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rubriky

Nejnovější komentáře

    Archivy