Představení firmy Univers Tech, s. r. o.

20160324_102552Tato společnost patří mezi největší výrobní společnosti v sortimentu vrat a mříží v České republice. Pro výrobu mříží společnost Univers Tech, s. r. o. postavila novou výrobní halu, do které byly přestěhovány všechny původní stroje a v tomto roce nakoupeny i stroje nové, například plně automatická profilovací linka, která umí válcovat20160324_102610 jak profily, tak vodící lišty v různých tvarech a délkách. Linka je doplněna o vysekávač okének do plné lamely, z které se vyrábí stále oblíbenější rolovací mříže Aria, kdy tyto okénka je možné vyplnit PVC prosklením.

Další moderní stroj je automatický stroj na výrobu propojovacích sponek na roletové mříže pro nejčastěji vyráběnou mříž Valencii P120, která je nejpoužívanější v České republice.

20160324_102935Další stroje jsou lisy pro výrobu bočnic.

Dále společnost používá stroj pro natáčení pružin na hřídel. Tento stroj je motorizovaný a umožňuje rychle a najednou natočit až 12 pružin na hřídel, nezanedbatelným bonusem je také bezpečnost při práci s tímto strojem.

Na dalších fotografiích můžete vidět pracoviště, kde se mříže 20160324_103115sestavují. Více informací naleznete na stránce www.univers.cz nebo na facebookové stránce Univers Tech, s. r. o.

Společnost Univers také vyrábí další výrobky, žaluzie, rolety, vrata a další produkty. Určitě si vybere každý.

Můžete navštívit prodejny: Kladno, Hradec Králové, Plzeň, Praha, České Budějovice a Ústí nad Labem

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rubriky

Nejnovější komentáře

    Archivy