Rolovací mříže – výroba na míru

Rolovací mříže jsou zpravidla určeny pro mechanickou ochranu objektů, jakými jsou výlohy, firmy a podobně. Rolovací mříže se vyrábí z oceli a bývají ovládány motorem. Chtěli bychom Vám ukázat nabídku firmy, která se výrobou těchto rolovacích mříží zabývá již několik let. Pro více informací prosím vyhledejte stránku http://www.univers.cz/rolovaci-mrize. Rolovací mříže jsou vyráběné na míru, z tohoto důvodu je ke každému zákazníkovi přistupování individuálně a řeší se technické detaily, které jsou nezbytné k projektové přípravě. Rolovací mříže Univers jsou vyráběny jako bezúdržbové a jejich životnost je velmi dlouhá a to nejen životnost samotných mříží ale také jejich pohyblivých částí. V nabídce jsou rolovací mříže hned v několika variantách a typech, které jsou odlišné. Mezi přednější patří typ Monako, Raventa, Verona nebo Valencia. Rolovací mříže se vyrábí v různých provedeních, ať už slouží jako ochrana obchodů či butiků nebo jiných prostor, které vyžadují ventilaci. Neváhejte se také podívat na roletové mříže, Plzeň kde tato je společnost rovněž nabízí.

Rolovací mříže

Rolovací mříže se dodávají na míru, součástí jsou vodítka, kotvící galvanické příruby, hřídel s boxy, spony a také kotvící šrouby. Pokud máte zájem o nějakou barvu, v nabídce je poskytována barva RAL, která zajistí mřížím dokonalý vzhled. Mříže můžete ovládat buď ručně, nebo za pomocí motoru.

Jak probíhá objednávka mříží?

Objednat si je můžete hned dvěma způsoby, asi nejjednodušším způsobem bychom mohly uvést objednávku pomocí telefonu, druhým způsobem je osobní účast a objednání rolovacích mříží na prodejně. Pro více informací se prosím podívejte na stránku kvalitního výrobce www.mrize-rolovaci.cz

Jak mříže namontovat?

Firma Vám vždy poradí, postup, jakým se musíte ubírat, abyste tyto mříže nainstalovaly tak, jak má být. Společnost Univers, která tyto mříže vyrábí, nabízí možnost montáže těchto mříží kvalifikovaným pracovníkem, který Vám nabídne více možností montáže. Více informací získáte rovněž na stránce http://www.univers.cz/rolovaci-mrize.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rubriky

Nejnovější komentáře

    Archivy