Skládácí mříže až do šíře 30m

Existuje skvělé řešení pro velké prodejny v nákupních centech, uzavřít prodejny lze pomocí skládacích mříží. Vyrábí se tři různé provedení, takže můžete zvolit jednak takové jaké se vám líbí, nebo podle ceny a nebo podle okolních mříží, aby vypadaly vizuálně stejně a přesto dosáhnout obrovské šíře až 30m.

Montáž se provádí postupně tak, že se namontují vodící lišty a následně segmenty hřídele asi 3m široké s podpěrami a navíjecími bubínky pro ocelové lanko, díky kterým se pak mříž skládá nahoře. Poté se osazuje samotná mříž opět v segmentech asi 3m a požadovaném designu. Následně se osadí motor a mříž se kompletně  seřídí.

Skládací mříž je skvělé řešení pro svou jednoduchou montáž, nepracuje se s velkými hmotnostmi. Zároveň se dosahuje obrovských šířek, které by se jinak nemohly normálními rolovacími mřížemi uzavřít.

Pokud potřebujete takovou mříž obraťte se na zkušené montážní  pracovníky a každopádně je nutné řešit přípravu již ve fázi projektu.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rubriky

Nejnovější komentáře

    Archivy